Kontenery modyfikowane

Kontenery morskie to trwałe i sprawdzone obiekty, stworzone do transportu i magazynowania różnego rodzaju produktów. Jednak indywidualne potrzeby oraz fantazja ich użytkowników wyniosła sposoby zastosowania kontenerów na zupełnie inny poziom. Modyfikacje kontenerów stanowią prężnie rozwijającą się gałąź rynku kontenerowego. 

Poza standardowym wykorzystaniem kontenera jako zaplecza budowy lub podręcznego magazynu na narzędzia jest mnóstwo innych opcji, w których wykorzystanie modyfikowanego kontenera jest najbardziej pożądanym, a jednocześnie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Kontener morski jest świetną bazą do budowy m.in.:

  • sezonowego punktu gastronomicznego
  • sezonowego punktu sprzedaży (np. fajerwerków)
  • tymczasowego biura sprzedaży (np. bezpośrednio w sąsiedztwie powstającej inwestycji)
  • kiosku handlowego

Specjaliści ze Smart Containers służą fachową wiedzą w zakresie budowy i modyfikacji kontenera. Profesjonalnie doradzimy oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie, w pełni odpowiadające potrzebom Klienta. Podejmujemy się także prostych modyfikacji, polegających na wstawieniu drzwi, okien, malowaniu kontenera na wybrany kolor z palety RAL czy naklejeniu logo. Wszystkie wprowadzone przez nas modyfikacje są wykonane w oparciu o sprawdzone i bezpieczne rozwiązania.